Fot. Edra

Fot. Edra

  • Autor: bm
  • 30 sie 2019 13:25

Ekskluzywne włoskie sofy w Galerii Heban

Designerskie sofy włoskiej marki Edra zwracają uwagę niezwykłą formą, a także ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. W Polsce dostępne są w salonach Galerii Heban.

Grande Soffice jest trzecią sofą w której została zastosowana „inteligentna” poduszka. Zgodnie z oczekiwaniami, sofa jest niesamowicie wygodna - miękka, ale z wystarczającym wsparciem, aby wyjść wygodnie z sofy. Tym razem projektant Binfarè przyjmuje podejście modułowe, tworząc możliwość wyboru pożądanego doświadczenia. Chcesz zanurzyć się w kokonie na poduszki? Inteligentne poduszki będą kształtować i dostosowywać się do nawet najmniejszych ruchów. Chcesz stworzyć przestrzeń z wypełnionej kanapy? Przenieś i ponownie skonfiguruj sekcje, jak chcesz. W dowolnej kombinacji Grande Soffice może wyglądać szykownie, a jednocześnie przytulnie, dostosowując się do każdego schematu i układu. Subtelna sylwetka sprawia, że oparcie sofy jest równie estetyczne jak przód. Dodatkowo inteligentna poduszka działa jak oparcie i podłokietnik, regulowany do preferowanej pozycji - od pracy na laptopie po czytanie książki, sofa zapamiętuje kontury naszego ciała i zapewnia silne, ale elastyczne wsparcie. 

Galeria Mebli Heban stworzyła strefę dedykowaną wyłącznie marce Edra. Znajdziemy w niej kultowe propozycje marki, zaprojektowane we współpracy z gwiazdami światowego designu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ