• Autor:
  • 29 cze 2006 00:00

„Equip Hotel 2006” w listopadzie w Paryżu

W dniach 5-9 listopada br. w Paryżu odbędą się 51. Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Zaopatrzenia i Modernizacji Hoteli, Restauracji, Café-barów i Firm Cateringowych „Equip Hotel 2006”.

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w zespołowym wystąpieniu polskich przedsiębiorstw we Francji. „Equip Hotel” to targi organizowane wyłącznie dla profesjonalistów w paryskim Centrum Wystawowym Paris-Expo Porte de Versaille na pow. 100 tys. m2 prezentować się będzie tam ponad 1,4 tys. wystawców z ok. 90 krajów. Targi odwiedzi ponad 100 tys. zwiedzających z kręgu dekoratorów, architektów, personelu branży hotelarskiej i gastronomicznej, przedstawicieli sektora turystycznego i wypoczynkowego, firm montażowych, firm cateringowych, producentów, dystrybutorów, hurtowników oraz importerów.

Główne sektory to: dekoracja i aranżacja wnętrz (artykuły dekoracyjne, tekstylia, artykuły oświetleniowe), meble przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, nakrycia stołowe, łazienka i fitness, materiały wykończeniowo-budowlane, wyposażenie kuchni, produkty spożywcze i napoje, higiena i pralnia.

Międzynarodowe targi „Equip Hotel 2006” znajdują się na liście „B” targów o priorytetowym znaczeniu dla polskiej gospodarki i w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw zostały objęte częściowym refinansowaniem kosztów uczestnictwa przez Ministerstwo Gospodarki. Refundacja – w maksymalnej wysokości 20 tys. zł na wystawcę – przyznawana jest do 50% poniesionych kosztów za powierzchnię wystawienniczą zabudowaną, wpis do katalogu targowego i opłatę rejestracyjną, transport eksponatów wraz z ubezpieczeniem, przygotowanie oraz druk materiałów promocyjnych i koszty promocji projektu, delegację 2 osób. Zainteresowane firmy mogą otrzymać warunki finansowe udziału i niezbędne formularze w Biurze Współpracy z Zagranicą KIG, pod tel. (0-22) 630-97-46. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ