Stoisko firmy Janpol na targach Meble Polska 2018

Stoisko firmy Janpol na targach Meble Polska 2018

  • Autor: bm
  • 23 marz 2018 09:37 (aktualizacja: 28 marz 2018 11:58)

Fabryka Materacy Janpol przechodzi transformację

Tegoroczne Targi Meble Polska w Poznaniu były dla Fabryki Materacy Janpol okazją do zakomunikowania: Drodzy klienci, zmieniamy się dla Was!

Ekspozycja potencjału

W dniach od 6 do 9 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miało miejsce największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej – Targi MEBLE POLSKA. Dla wielu firm była to doskonała okazja do przedstawienia najnowszych pomysłów i rozwiązań technologicznych, a także wzmocnienia istniejących i nawiązania nowych, również proeksportowych relacji biznesowych. W wydarzeniu wzięli udział najważniejsi polscy producenci. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Fabryki Materacy JANPOL – firmy, która od ponad 25 lat dba, aby użytkownicy jej produktów budzili się z uśmiechem.

Czas przemian

W Fabryce Materacy JANPOL zachodzą istotne zmiany, które były tematem przewodnim rozmów z gośćmi odwiedzającymi stoisko. Plany Zarządu są ambitne. Celem transformacji jest udoskonalenie i usprawnienie każdego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa i zachodzących w nim procesów.

Aby tego dokonać, powstaną nowe działy: Controllingu, Technologii i Jakości, a przeobrażeniu ulegnie Pion Logistyczny. Wprowadzane w Dziale Produkcji nowoczesne sposoby zarządzania są środkiem w dążeniu do najwyższej jakości produktów przy skróceniu czasu dostaw. Obecny model biznesowy sprzedaży, a także oferta produktów ulegną zmianie. – zdradza Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy JANPOL.

Udział w Targach pozwolił zrealizować założone cele. Był to intensywny czas, obfitujący w inspirujące spotkania i obiecujące rozmowy handlowe, które zapowiadają wiele wyzwań. – dodaje Damian Kniejski, Dyrektor Działu Hotelu.

Spotkania uświetniła kawa parzona przez profesjonalnych baristów oraz pyszne przekąski, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony gości.