Fot. AlmiDecor

Fot. AlmiDecor

  • Autor: bm
  • 30 sie 2017 12:50

Fargotex - nowym inwestorem spółki AlmiDecor

Grupa Fargotex - jeden z czołowych dostawców tkanin meblowych i dekoracyjnych - nawiązała współpracę ze spółką AlmiDecor - znaną marką w branży wyposażenia wnętrz. Jak poinformował prezes AlmiDecor, Aleksander Mrozek, współpraca ma na celu wsparcie marki w realizacji planu rozwoju nowoczesnej platformy sprzedażowej.

AlmiDecor prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Do 2013 roku, główną siecią dystrybucji marki były sklepy stacjonarne zlokalizowane w największych centrach handlowych w Polsce. Dziś firma stawia na rozwój w branży e-commerce. Zmiana modelu biznesowego wiązała się także z rozpoczęciem współpracy z nowym inwestorem – Fargotex Group. "Nawiązanie relacji inwestorskich z podmiotem z tej samej branży to świadomy i zdecydowany krok w stronę rozwoju naszej firmy. AlmiDecor i Fargotex Group łączą te same wartości – wysoka jakość oferowanych produktów, chęć nieustannego rozwoju oraz dbałość o obsługę klienta" – wyjaśnia Aleksander Mrozek, prezes spółki AlmiDecor.com. Współpraca obu firm ma na celu przede wszystkim rozwój nowej platformy sprzedażowej AlmiDecor.com oraz poszerzanie oferty sklepu o nowe marki i kategorie produktowe.

Fargotex Group to czołowy dostawca tkanin meblowych i dekoracyjnych (zarówno w Polsce, jak i w Europie). Swoim zasięgiem obejmuje obecnie 27 krajów Europy. Od kilku lat firma systematycznie prezentuje swoją ofertę na największych, międzynarodowych targach branżowych takich jak np. Heimtextil we Frankfurcie nad Menem.

Właściciele obu firm podkreślają, że najważniejszym elementem ich współpracy jest spójna wizja rozwoju nowej platformy sprzedażowej AlmiDecor.com. Długoletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz to potencjał do dalszego rozwoju i wzrostu dochodów. "AlmiDecor to marka o silnej osobowości, która od lat kojarzona jest z unikalnymi produktami do wyposażenia wnętrz. Zdecydowaliśmy się na partnerstwo, gdyż kierunek, w którym się rozwija jest bardzo spójny z naszymi ideałami" – podkreśla prezes spółki Fargotex Group, Józef Kosiorek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ