• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Festiwal Designu z Interprint

"Dekory - sztuka na meblach. Filozofia designu Fast Forward" - to wykład przygotowany przez Interprint Polska na Festiwal Designu.

Spotkanie odbędzie się w Łodzi, 23 października o godz. 18.00, w budynku Łódź Art Center na ul. Tymienieckiego 3.
Łódź Design 2008 to druga edycja jedynego w Polsce Międzynarodowego Festiwalu Designu, który odbędzie się w dniach 16-31 października. Głównym jego organizatorem jest Łódź Art Center -  jedno z największych ośrodków kulturalno-artystycznych w Polsce. Centrum znajduje się w XIX-wiecznym kompleksie pofabrycznym. W tym roku firma Interprint Polska jest jednym ze sponsorów Festiwalu Designu w Łodzi.

Swą obecność podczas festiwalu potwierdził główny projektant firmy Interprint Salvatore Figliuzzi, który poprowadzi warsztaty oraz wykład. Tematyka wykładu obejmie nową filozofię projektowania Interprint: Fast Forward oraz wszelkie kwestie dotyczące wzornictwa i trendów w branży meblarskiej. Podczas wykładu będzie można dowiedzieć się również jaki wpływ na projektowanie mebli i urządzanie wnętrz ma w dzisiejszych czasach młodzież, a także przyjrzeć się nowym wzorom Interprint, które doskonale odzwierciedlają najnowsze trendy tej branży.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ