Fabryka firmy AJ Produkty. Fot. AJ Produkty

Fabryka firmy AJ Produkty. Fot. AJ Produkty

  • Autor: mg
  • 20 lis 2017 15:23 (aktualizacja: 21 lis 2017 14:14)

Firma AJ Produkty otworzyła salon pokazowy w Redzikowie

W Redzikowie koło Słupska (województwo pomorskie) został otwarty nowy salon pokazowy firmy AJ Produkty, producenta mebli biurowych i przemysłowych. Dzięki niemu można bezpośrednio zapoznać się z ofertą tego producenta, który działa na terenie Słupskiej Strefy Ekonomicznej.

W showroomie firmy AJ Produkty w Redzikowie prezentowane są kluczowe produkty spośród 15 tys. oferowanych przez tego producenta. Salon został podzielony na działy zgodne z głównymi kategoriami produktów oferowanych przez markę. Jest więc ekspozycja poświęcona meblom biurowym, gdzie dokładnie można się przyjrzeć krzesłom i fotelom, biurkom, systemom oświetlenia i organizacji przestrzeni biurowej. Zaprezentowano również rozwiązania związane z magazynowaniem, a także elementy wyposażenia warsztatów i szatni. Wszystkie meble pokazywane w showroomie można osobiście przetestować. Na miejscu można również skorzystać z rad specjalistów, którzy pomogą w doborze najlepszych rozwiązań.

Firma AJ Produkty powstała w 1975 roku w szwedzkim Hyltebruk. Założył ją Anders Johansson. W roku 2012 firma zmieniła siedzibę, przeprowadzając się do Halmstad, w którym powstał  nowoczesny magazyn o powierzchni 30 tys. m2. Obecnie AJ Produkty reprezentuje 19 krajów europejskich (m.in. Polskę, Słowację, Litwę, Austrię, Wielką Brytanię), w których działa 26 firm.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ