Kolekcja Holten firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Holten firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 13 lis 2018 09:50 (aktualizacja: 13 lis 2018 13:24)

Firma Black Red White otrzymała wyróżnienie konsumenckie

Firma Black Red White otrzymała tytuł "Konsumencki Lider Jakości roku 2018" w kategorii „Salony meblowe”.

"Konsumencki Lider Jakości 2018" to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii klientów, marek i firm obecnych na rynku polskim. W tym roku opinia ponad 12 tys. respondentów została zbadana poprzez badania kwestionariuszowe realizowane w Internecie.

Ankietowani docenili firmę Black Red White m.in. za wysoką jakość produktów, szeroki wybór, atrakcyjne ceny, wysoki poziom obsługi klienta oraz niepowtarzalny design. Sama marka kojarzy się konsumentom z elegancją i nowoczesnością, dzięki czemu w ofercie mogą znaleźć meble pasujące do wielu różnorodnych domów i mieszkań.

Wszystkie nagrody i wyróżnienia są dla nas niezwykle ważne, jednak najbardziej cieszą te przyznane głosami konsumentów. Ich opinie są dla nas cennym źródłem informacji – dzięki nim stale rozwijamy naszą ofertę, dostosowując ją do aktualnych trendów oraz zmieniających się potrzeb. Jesteśmy niezwykle dumni, że Black Red White zostało "Konsumenckim Liderem Jakości 2018". Jako producent oraz dystrybutor mebli i dodatków staramy się dbać o to, aby meble, które powstają w naszych zakładach, spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów, o co na co dzień dbają nasi pracownicy – komentuje Joanna Chybowska-Kaczmarek, dyrektor ds. zarządzania produktem w Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ