Sofa Moule firmy Brühl. Projekt: Roland Meyer-Brühl. Fot. Brühl

Sofa Moule firmy Brühl. Projekt: Roland Meyer-Brühl. Fot. Brühl

  • Autor: mg
  • 04 gru 2017 14:22 (aktualizacja: 05 gru 2017 08:08)

Firma Brühl zorganizowała targi wewnętrzne

W fabryce firmy Brühl w Bad Steben odbyła się kolejna edycja targów wewnętrznych tego producenta. Przybyli na nie zarówno partnerzy handlowi, jak i przedstawiciele branży meblarskiej. Wśród prezentowanych mebli znalazło się wiele nowych bądź "odświeżonych" kolekcji.

Podczas tegorocznych targów wewnętrznych firma Brühl położyła szczególnie duży nacisk na prezentację nowych tkanin tapicerskich, w większości pochodzących z Włoch. Prezentowane nowości w tym zakresie stanowiły dowód, że wzory i zróżnicowane kolory wracają do łask. Wśród najciekawszych propozycji znalazły się m.in. trójkolorowe poduszki, tekstylia z wyrazistymi tłoczeniami oraz fakturowane skóry. Goście zwracali również uwagę na welury, zadrukowane, często w kolorze morelowym, o oryginalnych wzorach lub przypominajće zmięty aksamit.

Podczas targów miała miejsce premiera fotela "Floret", zaprojektowanego przez Kati Meyer-Brühl. Jego mała, ale wyrazista forma wpisuje się w potrzeby miejskich mieszkań. Po raz pierwszy został również zaprezentowany "Bol" - fotel z podnóżkiem w skandynawskim stylu.

Niektóre modele z oferty firmy Brühl przeszły metamorfozę. na przykład, obok sofy "Embrace" pojawił się także narożnik, a fotel "Easy Pieces", który wcześniej posiadał drewniany stelaż ( z drewna buku lub orzecha), teraz otrzymał także posiada aluminiową konstrukcję. W zestawieniu z czarną skórą emanuje ona klasyczną elegancją.

Osobna ekspozycja poświęcona została modelowi "Moule", projektu Rolanda Meyera-Brühla. Istniejący na rynku od 2003 roku mebel jest obecnie dostępny także w wersjach medium i small z funkcją obracanego siedziska z podłokietnikiem.

W przyszłym roku jubileusz 20-lecia będzie święcił model "Roro". Z tej okazji już teraz został zaprezentowany w wyjątkowej skórze "Lama".

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ