e-Gazela biznesu dla firmy Domino

e-Gazela biznesu dla firmy Domino

  • Autor: bm
  • 24 paź 2017 10:33 (aktualizacja: 24 paź 2017 10:36)

Firma Domino - w rankingu e-Gazele Biznesu, edycja 2017!

Dolnośląska firma Domino, która w swojej ofercie ma między innymi okucia do mebli, już po raz czwarty znalazła się w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu, czyli wśród 317 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw e-commerce w Polsce. Doceniono m. in. wysoki przyrost obrotów firmy.

Firma znalazła się na 29. miejscu w skali ogólnopolskiej, natomiast w województwie dolnośląskim uplasowała się na 3. miejscu. Przy tworzeniu zestawienia oceniający biorą pod uwagę szereg czynników, m.in. wysokość przyrostu obrotu, jaki firma odnotowała w danym roku. Domino w latach 2015/2016 uzyskało go na poziomie 115,68 %, dzięki czemu uplasowało się na 29 miejscu na liście 317 najszybciej rozwijających się firm z całej Polski. Daje to również 3 miejsce wśród przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

Tegoroczny wynik dla Domino jest imponujący, gdyż w zeszłym roku, na 334 wyróżnienia, firma uplasowała się na 137 miejscu, natomiast na Dolnym Śląsku znalazła się na 12. miejscu. 

Głównym celem przyznawania nagród e-Gazeli Biznesu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości poprzez nagrodzenie tych, którzy mogą odznaczyć się dynamicznym wzrostem przychodów oraz umiejętnościami wykorzystania nowych technologii. Dotyczy to przede wszystkim działań w branży e-commerce. Projekt Gazeli Biznesu prowadzony jest od 2000 roku przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier - w Polsce jest to dziennik "Puls Biznesu".

Domino to producent oraz ogólnopolski dystrybutor produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ