Komoda Lennox w kampanii Forte. Fot. Forte

Komoda Lennox w kampanii Forte. Fot. Forte

  • Autor: bm
  • 29 sie 2018 09:51 (aktualizacja: 30 sie 2018 11:10)

Firma Forte rozpoczęła nową kampanię marketingową

Meble mogą współtworzyć życie i historię rodziny - udowadnia to najnowsza kampania Fabryk Mebli Forte, w której to meble "opowiadają" historie swoich użytkowników.

Twórcy kampanii „Tworzymy meblowe historie” zaproponowali opowieści, które skłaniają do wzruszeń, bawią i inspirują. W emocjonalny sposób przywołują ważne momenty z życia rodzinnego oraz pokazują, jak meble mogą współtworzyć codzienne historie i wyjątkowe relacje między ludźmi. Cztery spoty można oglądać w Internecie od 10 sierpnia br.

Pierwsza historia opowiada o marzeniach małej dziewczynki, która pragnie mieć kota, a biurko towarzyszy jej, gdy rysuje swojego wymarzonego przyjaciela. Następna to opowieść komody o tym, że warto przechowywać cenne pamiątki, szczególnie, jeśli wkrótce para młodych ludzi zostanie rodzicami. Stół jest świadkiem rozwoju bezcennej relacji babci z wnukiem, a szafa opowiada o tym, jak dorastająca córka pomaga mamie wybrać strój na randkę z tatą. Wszystkie historie skomponowane są w taki sposób, że dopiero na samym ich końcu dowiadujemy się, iż świadkiem wydarzeń i narratorem opowieści jest mebel.

Koncepcja oparta na haśle „Tworzymy meblowe historie” z jednej strony wskazuje na produkcyjny charakter firmy jako „twórców”, z drugiej strony umieszcza mebel w centrum historii ich użytkowników. W komunikacji nowego hasła ważne jest także jego graficzne przedstawienie. W słowie „meblowe” litera w przedstawiona jest w formie serca. To nawiązuje do uczuć i pasji, jakie pracownicy Forte wkładają w swoją pracę, ale także, jakie wiążą się z meblowaniem pokoi, pierwszych mieszkań, zakupów mebli przez klientów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ