Stoisko firmy GTV na targach MTKT w Kijowie. Fot. GTV

Stoisko firmy GTV na targach MTKT w Kijowie. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 11 marz 2019 13:20 (aktualizacja: 15 marz 2019 07:07)

Firma GTV pokazała swoją ofertę na targach w Kijowie

Firma GTV wzięła udział w targach MTKT w Kijowie, które trwały od 27 lutego do 2 marca.

Znaczną część ekspozycji firmy GTV na targach w Kijowie zajęły najważniejsze tegoroczne nowości produktowe – w tym garderoby "Elite" oraz "Smart". Wśród produktów, które wystawiliśmy, znalazły się również akcesoria dekoracyjne, takie jak uchwyty "Milano", "Mona", "Ancona" czy "Varese" – mówi Marcin Piotrowski, koordynator ds. trade marketingu w GTV. Nie zabrakło również sprawdzonych rozwiązań, takich jak profile "Glax" czy zawiasów – DCHC i HCRE.

Tegoroczne targi z pewnością możemy uznać za udane – mówi Marcin Piotrowski. Zdobyliśmy wiele nowych kontaktów i odbyliśmy bardzo dużo inspirujących rozmów. Na naszym stoisku pojawiło się łącznie około 700 osób, co jest bardzo dobrym wynikiem – dodaje. Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się garderoby "Elite" oraz "Smart", a także profile "Glax" i nowy zawias "Solid".

Targi MTKT w Kijowie to jedna z ważniejszych imprez branżowych na rynku wschodnim. Spotykają się tam największe firmy z sektora meblowego, które prezentują najnowsze rozwiązania i wyznaczają trendy na rynku.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ