Nowy salon firmy Klose w Rumi. Fot. Klose

Nowy salon firmy Klose w Rumi. Fot. Klose

  • Autor: mg
  • 07 cze 2017 14:06 (aktualizacja: 07 cze 2017 14:21)

Firma Klose otworzyła nowy salon w Rumi

2 czerwca 2017 roku Klose uroczyście otworzyło nowy salon firmowy w Rumi, który mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 109. Został on zaaranżowany w formie mieszkań pokazowych. Oprócz asortymentu mebli, można tam skorzystać także z doradztwa w zakresie projektowania wnętrz.

CZYTAJ TEŻ: Nowy najemca w City Meble

Na ponad 1.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej prezentowane są funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Salon w Rumi urządzany został w konwencji mieszkań pokazowych. Znajdują się w nim aranżacje charakterystyczne dla strefy livingowej, jadalni, biura, sypialni oraz strefy wejściowej - są tu propozycje zarówno do małego przedpokoju, jak i reprezentacyjnego, przestronnego holu. To, co wyróżnia showroom w Rumi spośród innych salonów, jest niezwykle bogata oferta mebli Klose wzbogacona o usługi niezbędne w procesie aranżacyjnym, poczynając od doradztwa na poziomie koncepcji po kompleksowy montaż zakupionych mebli.  

Kolekcja Mebli Klose to firma prowadząca działalność w ramach Grupy  Klose. Jej nazwa została zaczerpnięta od nazwiska pierwszego właściciela, Karla Heinza Klose, który w 1958 roku rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech jako firma Die Klose Kollektion. W latach 1992-1993 dokonał on zakupu 3 polskich zakładów produkcyjnych o  bogatych tradycjach meblarskich – fabryk w Nowem nad Wisłą,  w Czersku i w Gościcinie. Aktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe: Die Klose Kollektion i KMK Kolekcja Mebli oraz 3 zakłady produkcyjne. W ramach obecnej struktury KMK Kolekcja Mebli odpowiada za rozwój i sprzedaż mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy Wschodniej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ