Fot. Archiwum

Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 14 gru 2016 11:22 (aktualizacja: 14 gru 2016 12:25)

Firma Malow doceniona przez BCC

Podczas gali, która odbyła się 23 listopada br., firma Malow otrzymała tytuł "Firma Dobrze Widziana 2016". Jest on przyznawany przez Business Centre Club firmom, które są zaangażowane społecznie i realizują ideę odpowiedzialności społecznej biznesu.

Konkurs "Firma Dobrze Widziana" ma na celu wyłonienie w każdym województwie firm, które wyróżniają się w opinii otoczenia aktywnością w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma Malow, której główna siedziba i większość zakładów produkcyjnych zlokalizowane są w Suwałkach, często angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Wspiera wydarzenia o charakterze kulturalnym i sportowym. Przykładowo, od kilkunastu lat sponsoruje suwalski klub badmintonowy SKB Litpol-Malow, który jest trzynastokrotnym mistrzem Polski i wychował wielu reprezentantów naszego kraju w tej dyscyplinie.

Firma Malow specjalizuje się w produkcji mebli z metalu. Są one przeznaczone zarówno do aranżacji wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Najnowszą inwestycją producenta z Suwałk jest fabryka Malow 4, która została uroczyście otwarta we wrześniu 2016 roku. Na początku będą tam produkowane szafki socjalne i biurowe.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ