Meble biurowe firmy Mebelux. Fot. Mebelux

Meble biurowe firmy Mebelux. Fot. Mebelux

  • Autor: mg
  • 23 cze 2017 07:08 (aktualizacja: 26 cze 2017 09:08)

Firma Mebelux otworzyła showroom w Miami

Mebelux, producent mebli biurowych z Ostródy, otworzył swój pierwszy showroom w Miami. Specjalnie na rynek amerykański przygotował systemy mebli managerskich, pracowniczych i konferencyjnych. Inwestycja wynika ze strategii zakładającej zwiększenie sprzedaży na rynkach eksportowych

Specjalnie z myślą o odbiorcach zza Atlantyku producent z Ostródy zaprezentuje w swoim showroomie w Miami między innymi system mebli „Profil” – autorski system mebli managerskich, pracowniczych i konferencyjnych, wpisujących się w trendy preferujące minimalistyczne wzornictwo.

Znajdzie się tam również nowa linia mebli menedżerskich „Avion” – system modułowy, który dzięki klasycznej formie wprowadza harmonię do wnętrza i tworzy otoczenie sprzyjające kreatywności i podejmowaniu skutecznych decyzji.

Celem rozbudowy sieci eksportowej właśnie w tym kierunku jest badanie unikalnych potrzeb tego rynku oraz jego zainteresowania meblami biurowymi produkowanymi w Polsce – mówi Ruoso Giuliano, prezes zarządu Mebelux.

Fabryka Mebli Biurowych Mebelux istnieje na rynku od 1995 roku i działa jako polsko-włoskie joint venture. W ofercie spółki znajduje się szereg systemów meblowych, począwszy od prostych mebli domowych i pracowniczych po ekskluzywne meble gabinetowe. Produkcja mebli odbywa się w nowoczesnych obiektach o łącznej powierzchni 10 tys. m². Mebelux, obok produkcji, zajmuje się również dystrybucją mebli mieszkaniowych i hotelowych produkowanych przez włoskich partnerów wchodzących w skład ZG Gruppo (ZG Mobili, GM Cucine, GV Salotti).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ