Fot. Lupus

Fot. Lupus

  • Autor: bm
  • 26 kwi 2019 11:57 (aktualizacja: 30 kwi 2019 07:51)

Firma meblowa Lupus zainwestuje w Elblągu ponad 6 milionów zł

Lupus - producent elementów meblowych i mebli, mający swoją fabrykę w Elblągu, zainwestuje w nowe maszyny, budowę nowej infrastruktury w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych.

26 kwietnia 2019 r. Grzegorz Smoliński – Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podpisał decyzję o wsparciu inwestycji firmy Lupus Fabryka Mebli. Dokument odebrał Maciej Macijewicz – Prokurent. Przedsięwzięcie zakłada inwestycje w maszyny i urządzenia, budowę pomieszczeń magazynowych, ulepszenie istniejącej oraz budowę nowej infrastruktury w celu powiększenia zdolności produkcyjnych. W ramach inwestycji Lupus Fabryka Mebli zainwestuje co najmniej 6 218 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Elblągu na działkach o powierzchni 1,1477 ha.

Firma Lupus powstała w 1990 r. w Elblągu, a w 1993 r. rozpoczęła działalność w branży meblarskiej. Od 2014 r. koncentruje się na produkcji mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych. Spółka obsługuje sieci sprzedaży mebli, sieci DIY (zrób to sam), grupy zakupowe, hurtownie meblowe, a jej produkty sprzedawane są w Polsce, kilkunastu państwach Europy oraz w USA i Kanadzie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ