Firma PMW specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych. Fot. PMW

Firma PMW specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych. Fot. PMW

  • Autor: bm
  • 26 paź 2016 11:05

Firma PMW zbuduje fabrykę w strefie ekonomicznej

Kolejna firma meblowa otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma PMW, specjalizująca się w produkcji mebli tapicerowanych, ma wybudować tam nową fabrykę. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec 2020 roku.

Firma PMW Wojciech Mielczarek otrzymała 19 października 2016 roku zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych. Planowana inwestycja polega na budowie zakładu produkcji mebli oraz stolarki budowlanej. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano wykonanie hali produkcyjnej z wydzieloną częścią magazynową oraz wyposażenie obiektów w maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności.

W wyniku inwestycji poniesione zostaną nakłady w wysokości co najmniej 3.500.000 zł i utworzonych zostanie co najmniej 11 nowych miejsc pracy. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 31 grudnia 2020 r.

Źródło: W-MSSE

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ