Fot. Rejs

Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 27 kwi 2017 13:28 (aktualizacja: 27 kwi 2017 13:39)

Firma Rejs wspiera lokalne inicjatywy i propaguje aktywność fizyczną

Firma Rejs – przedsiębiorstwo z Rypina, specjalizujące się w produkcji akcesoriów meblowych – zdecydowało się na współpracę z SPR Wisła Płock. Jednym z celów firm jest bowiem popularyzacja aktywności fizycznej, zwłaszcza sportów zespołowych, a ponadto prowadzenie różnych działań z zakresu CSR.

Rejs prowadzi szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Marka stawia przede wszystkim na pomoc dzieciom, ale również chętnie wspiera lokalne aktywności – obrazuje to między innymi współpraca przedsiębiorstwa z Rypińskim Stowarzyszeniem Inicjatywa oraz tworzenie kilkuset miejsc pracy dla mieszkańców Rypina i okolic. Dodatkowo, marka aktywnie wspiera klub sportowy RKS Lech Rypin, który wyróżnia się wieloletnią tradycją (powstał w 1922 roku) i ciekawą historią. Rejs stawia tu głównie na aktywizację dzieci i młodzieży poprzez dofinansowywanie klubów dziecięcych, sekcji pływackich i orląt.

Jedną z przyczyn rozpoczęcia współpracy z SPR Wisła Płock były osobiste zainteresowania właściciela i założyciela firmy. Jan Rejs, będąc miłośnikiem sportów drużynowych (zwłaszcza piłki ręcznej), postanowił wesprzeć klub, któremu kibicował. Korzystna dla obu stron współpraca okazała się na tyle owocna, że w sezonie 2016/2017 postanowiono rozszerzyć jej zakres. Dzięki temu dziś możemy oglądać logotyp marki między innymi na koszulkach zawodników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ