• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Firma roku 2007: Nowy Styl

Jakie plany ma Nowy Styl na 2008 r.?

Nasze plany nie są zbyt oryginalne – stawiamy na dalszy rozwój (śmiech). Mamy ambicję utrzymać pozycję lidera, a tam gdzie się da wypracować jak największą przewagę nad konkurencją. Myślimy też o akwizycji, przejęciach w branży, bo proste możliwości rozwoju są coraz bardziej ograniczone.
Dziękuję za rozmowę.

Wyniki Rankingu
„Firma Roku 2007”
1 miejsce – 34,69% głosów - Nowy Styl
2 miejsce – 28,57% głosów - KPM Agata
3 miejsce – 14,28% głosów - Profim
Pozostałe osoby – 22,46% głosów
W rankingu głosowało 188 firm, ogółem oddały one głosy na 10 firm.

Nominacje
Nominowani przez redakcję „Mebli Plus” do tytułu „Firma Roku 2007”:
– Abra Meble
– KPM Agata
– Nowy Styl
– Pfleiderer Grajewo
– Profim

Nowy Styl Group to jedna z największych i najprężniej rozwijających się grup meblarskich na świecie. Sześć zróżnicowanych kolekcji mebli, wzbogaconych ofertą realizacji produktów na zlecenie klienta przekłada się na setki prestiżowych miejsc i wydarzeń, w których uczestniczyły wyroby firmy. Były one obecne na Igrzyskach Olimpijskich (Ateny, 2004), Szczycie Rady Europy (Warszawa, 2005), wyborach Miss Uniwersum (Panama, 2002).
Można je spotkać m.in. w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jednej z sal Sądu Najwyższego Bułgarii, pomieszczeniach Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie czy w centrach handlowych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyroby Nowy Styl Group powstają w dziewięciu fabrykach w Polsce i na Ukrainie. Trafiają do odbiorców dzięki dziesięciu spółkom-córkom w strategicznych punktach Europy oraz ponad 3,5 tys. dystrybutorów w przeszło 60 krajach. Firma zatrudnia blisko 7 tys. osób (z tego blisko 4 tys. w Polsce).
Sprzedaż w 2006: 655 mln zł (w tym eksport 496 mln zł). Dane obejmują wyniki spółek sprzedających krzesła i meble. Pod pojęciem eksport rozumiemy sprzedaż zagraniczną z Polski, sprzedaż zagranicznych spółek-córek, po wyłączeniu obrotów wzajemnych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ