Fot. Rosanero

Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 29 lis 2017 10:43 (aktualizacja: 29 lis 2017 11:17)

Firma Rosanero wsparła galę charytatywną

Marka Rosanero, producent mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, wsparła galę charytatywną, która odbyła się 19 listopada br. w hotelu Bellotto w Warszawie. Jej głównym celem była pomoc Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk oraz klinice „Budzik”. Organizatorem wydarzenia  była redakcja magazynu „Businesswoman&life”.

Gala zorganizowana przez redakcję „Businesswoman&life” była związana z premierą specjalnego kalendarza, którego sprzedaż wesprze podopiecznych kliniki „Budzik”. Na jego kartach zobaczyć można 12 polskich kobiet biznesu, kierujących firmami odnoszącymi sukcesy w różnych branżach. Każda z nich wystąpiła w parze z gwiazdą show-biznesu, mody lub sportu – w edycji 2018 są to m.in. Anna Jurksztowicz, Ewa Minge, Grażyna Torbicka, Magdalena Strużyńska, Sylwia Gruchała, Beata Tadla oraz założycielka fundacji Ewa Błaszczyk.

Podczas gali, która miała miejsce w historycznych wnętrzach hotelu Bellotto na warszawskim Starym Mieście, nie tylko zaprezentowano najnowszą edycję kalendarza, ale też wystawiono na licytację jego karty przeniesione na płótno. Łączna kwota uzyskana ze sprzedaży kalendarza wyniosła 31 tys. zł. Imprezę uatrakcyjnił występ zespołu Classic Sisters oraz pokaz mody.

Do akcji wspierającej działanie fundacji „Akogo?” przyłączyła się także firma Rosanero, polski producent nowoczesnych mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, przekazując na licytację przeprowadzoną podczas gali fotel "Lazy II". 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ