Fot. Stylis

Fot. Stylis

  • Autor: mg
  • 14 sie 2018 08:48 (aktualizacja: 16 sie 2018 09:32)

Firma Stylis zaprezentuje swoją ofertę na targach w Dubaju

Należąca do Grupy Nowy Styl spółka Stylis weźmie udział w targach Hotel Show Dubai, które odbędą się 16-19 września br.

Targi w Dubaju należą do największych wydarzeń w branży hotelarskiej na świecie, przyciągając co roku ponad 700 wystawców z prawie 100 krajów. Kolejną edycję imprezy zaplanowano na połowę września br., a jednym z wystawców będzie specjalizująca się m.in. w produkcji rozwiązań meblowych dla hoteli firma Stylis, która stanowi spółkę joint-venture Grupy Nowy Styl.

Stylis ma do dyspozycji prawie 200 m2 powierzchni. Główną część stoiska zajmą dwa pokazowe pokoje hotelowe, urządzone w stylu Modern Art Deco. W pierwszym zaprezentowana zostanie linia mebli laminowanych, zaś w drugim meble wykończone fornirem. Ekspozycję uzupełni oferta rozwiązań dla przestrzeni recepcyjnych, lobby oraz sal konferencyjnych. Całość łączyć ma funkcjonalność z najwyższą jakością oraz najlepszym dizajnem.

Do dyspozycji klientów będą oczywiście także nasi przedstawiciele handlowi, który udzielą wszelkich informacji dotyczących stosowanych przez nas rozwiązań hotelowych – zaprasza na Hotel Show Dubai Emilia Bielemuk, Marketing & HR Manager w firmie Stylis. Impreza odbędzie się w budynku World Trade Centre.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ