Sypialnia Madison firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Sypialnia Madison firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 30 lis 2017 09:40 (aktualizacja: 30 lis 2017 12:24)

Firma Szynaka Meble doceniona za osiągnięcia na rynkach eksportowych

Firma Szynaka Meble po raz kolejny znalazła się wśród przedsiębiorstw nagrodzonych za osiągnięcia eksportowe. Przyznano jej tytuł „Wybitny Eksporter Roku 2017”, poza tym jej przedstawicielom wręczono List Gratulacyjny i Puchar Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

Gala wręczenia nagród odbyła się w trakcie XVI Kongresu Eksporterów Polskich, 23 listopada 2017 roku, w Sali Pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. W Liście Gratulacyjnym Stowarzyszenie Eksporterów Polskich podziękowało Janowi Szynaka, prezesowi Grupy Meblowej Szynaka, "za zaangażowanie w działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku Polski w kraju i na arenie międzynarodowej".

Wyróżnienie prestiżowym tytułem „Wybitnego Eksportera”, przyznane Grupie Meblowej Szynaka, stanowi kolejny dowód uznania za bardzo dobre wyniki i zaangażowanie w rozwój eksportu. Przypomnijmy, że firma jest nie tylko czołowym producentem, ale też eksporterem polskich mebli. Jej produkty trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie, a na rynki eksportowe przeznaczone jest ponad 80 proc. całej produkcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ