Firma Szynaka Meble współpracuje z partnerami z Arabii Saudyjskiej

Firma Szynaka Meble współpracuje z partnerami z Arabii Saudyjskiej

  • Autor: bm
  • 25 maj 2017 08:34 (aktualizacja: 25 maj 2017 16:42)

FIrma Szynaka Meble podbija rynki arabskie

Duży kontrakt handlowy z saudyjskimi partnerami został sfinalizowany podczas wizyty właścicieli firmy Szynaka Meble w Arabii Saudyjskiej. Firma poszukuje nowych rynków zbytu dla swoich mebli i z sukcesem prowadzi ekspansję w krajach położonych poza Europą. Współpraca przedsiębiorstwa z Lubawy z Arabią Saudyjską trwa już kilka lat.

CZYTAJ TEŻ: Polskie meble zdobywają rynki zagraniczne

W maju prezes Grupy Meblowej Szynaka, Jan Szynaka razem z synem Michałem po raz kolejny gościli w Arabii Saudyjskiej weryfikując tamtejsze rynki. Celem wizyty było zwieńczenie dużego kontraktu handlowego zawartego z saudyjskimi partnerami. Przedsiębiorcy uczestniczyli również w otwarciu jednego z największych na Półwyspie Arabskim salonu samochodowego wyposażonego w meble Grupy Szynaka.

Współpraca firmy Szynaka Meble z Arabią Saudyjską trwa już kilka lat. To właśnie lubawska firma jest pionierem w eksporcie polskich mebli na Półwysep Arabski. „Nasze meble budują markę polskiego produktu na świecie, jesteśmy dumni, że określenia „polski produkt” staje się synonimem najwyższej jakości nie tylko w Europie, ale też na całym świecie. Dzisiaj z sukcesem szturmujemy rynki arabskie, umacniamy naszą pozycję i otwieramy kolejne kierunki handlowe” – podkreśla Jan Szynaka. – „Dotychczas odległe dla nas kraje arabskie otwierają polskim firmom nie tylko z branży meblowej nieograniczone perspektywy rozwoju. Nasi fachowcy i wysokiej jakości produkty cieszą się dobrą opinią w tamtym regionie. Bliski Wschód to bez wątpienia bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich polskich firm poszukujących nowych możliwości rynkowych. Warto to wykorzystać” – dodaje Jan Szynaka.

Grupa Meblowa Szynaka odnotowuje roczny obrót na poziomie prawie miliarda złotych, z czego 50% pochodzi z eksportu. Rocznie za granicę trafia kilkanaście milionów mebli z logo tej marki. Eksportowi partnerzy poza kontrahentami z Arabii Saudyjskiej to m.in. przedsiębiorcy z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Rosji, Turcji, Japonii, czy Korei Południowej, a lista ta nieustannie się powiększa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ