Firma Szynaka Meble była fundatorem nagród dla występujących artystów. Fot. Szynaka Meble

Firma Szynaka Meble była fundatorem nagród dla występujących artystów. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 31 lip 2017 08:09 (aktualizacja: 31 lip 2017 08:55)

Firma Szynaka Meble wsparła festiwal w Siemianach

Szynaka Meble, jeden z czołowych producentów mebli skrzyniowych, od lat wspiera aktywności kulturalne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Tradycyjnie już firma patronowała XII edycji Festiwalu nad Jeziorakiem, który odbył się 21-22 lipca br. w Siemianach. Jak co roku przyciągnął on wielu gości, nie tylko z regionu.

Jak co roku, na scenie nad Jeziorakiem pojawiły się nie tylko gwiazdy polskiej estrady, ale również debiutanci, dla których firma Szynaka Meble ufundowała nagrody. Przybyli goście mogli wysłuchać występów między innymi: Grzegorza Turnaua z zespołem, Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza oraz zespołu Czerwony Tulipan. W sobotni wieczór wystąpili również młodzi artyści, którzy swoim talentem wokalnym dostarczyli wielu pozytywnych wrażeń publiczności. Najzdolniejsi zostali wyróżnieni nagrodami ufundowanymi przez firmę Szynaka Meble.

Z kolei o dobry humor publiczności zadbali najlepsi kabareciarze. Na scenie pojawili się, m.in. kabaret Paranienormalni, Rewers i Jerzy Kryszak. Dla pracowników firmy Szynaka Meble i ich rodzin przygotowano specjalną strefę z przekąskami serwowanymi przez kucharza Pałacu Mortęgi. Były również akcenty jubileuszowe, związane z 60-leciem firmy Szynaka Meble. Ordery za wkład i zaangażowanie w rozwój Grupy Meblowej Szynaka z rąk prezesa Jana Szynaka otrzymał wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, starosta powiatu Iławskiego Marek Polański oraz dyrektor GOK Laseczno Grażyna Piękoś. Na zakończenie goście mogli podziwiać efektowny pokaz fajerwerków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ