Andrzej Pazurkiewicz, pełnomocnik zarządu Szynaka Meble, odbiera w imieniu firmy nagrodę. Fot. Szynaka Meble

Andrzej Pazurkiewicz, pełnomocnik zarządu Szynaka Meble, odbiera w imieniu firmy nagrodę. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 02 sty 2018 12:56 (aktualizacja: 03 sty 2018 14:03)

Firma Szynaka Meble z prestiżowym wyróżnieniem

Firma Szynaka Meble otrzymała wyróżnienie w konkursie "Polska Firma – Międzynarodowy Czempion", który promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Sprzedaż na rynkach zagranicznych jest kluczowym elementem strategii sprzedażowej producenta z Lubawy.

Konkurs "Polska Firma – Międzynarodowy Czempion" skierowany jest do firm prywatnych oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa. W tegorocznej rywalizacji wzięły udział firmy, które w ciągu ostatnich 3 lat inwestowały za granicą i odniosły sukcesy, prowadząc działalność eksportową. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w 5 grudnia 2017 roku w Warszawie.

To już 6 edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie i jednocześnie promocja polskich firm na rynkach światowych. Nagradzane i wyróżniane są firmy, które dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej przekształcają się w globalne podmioty i budują polską markę na arenie międzynarodowej.

Firma Szynaka Meble otrzymała wyróżnienie w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – duże przedsiębiorstwa”.

To zaszczyt otrzymać wyróżnienie wśród tak znakomitych firm i móc stanąć z nimi na jednej scenie. To nagroda dla całego naszego zespołu, ale dziękuję także naszym klientom w Polsce i na całym świecie. Gdyby nie ich zaufanie do nas, nie mielibyśmy szansy na takie wyróżnienie. Kończąc wyjątkowy, bo jubileuszowy dla nas rok, z wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość. Otrzymane nagrody i wyróżnienia motywują nas do dalszego działania. Dołożymy wszelkich starań, aby nadchodzący 2018 rok obfitował w jeszcze większe te małe i duże sukcesy - powiedział Andrzej Pazurkiewicz, pełnomocnik zarządu Szynaka Meble, który w imieniu firmy odebrał nagrodę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ