Jan Szynaka, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

Jan Szynaka, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 08 marz 2017 11:28 (aktualizacja: 09 marz 2017 08:45)

Firma Szynaka Meble zdobyła kolejne "diamenty"

Business Centre Club uhonorowało Jana Szynaka, prezesa Szynaka Meble, a także samą firmę czwartym już z kolei "diamentem" do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane laureatom z ubiegłych lat, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku.

Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie "Lider Polskiego Biznesu" firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale przede wszystkim etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. 

Nagrodę z rąk Kanclerza Olsztyńskiej Loży Business Centre Club Wiesława Łubińskiego odebrał prezes Jan Szynaka podczas zorganizowanej w Olsztynie Uroczystej Gali "Kosynierzy Przedsiębiorczości".

Firma Szynaka Meble jest wiodącym producentem mebli w Polsce. Początki jej działalności sięgają 1957 roku. Obecnie do Grupy Meblowej należy 5 zakładów produkcyjnych działających w województwach warmińsko-mazurskim i wielkopolskim. Meble produkowane przez PPUHiE Szynaka, Szynaka-Meble, MM Szynaka-Living, MM Szynaka-Interline oraz Wolsztyńską Fabrykę Mebli są eksportowane do ponad 50 krajów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ