Firma Tobo zorganizowała szkolenie dla architektów. Fot. Tobo

Firma Tobo zorganizowała szkolenie dla architektów. Fot. Tobo

  • Autor: mg
  • 15 gru 2016 10:21 (aktualizacja: 15 gru 2016 12:39)

Firma Tobo zorganizowała szkolenie dla architektów

8 grudnia 2016 roku w salonie firmowym producenta mebli, firmy Tobo, odbyło się szkolenie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz pod nazwą ,,Przestrzeń pełna inspiracji’’. Jego tematem były różne aspekty wyposażenia przestrzeni biurowej.

Nowości zaprezentowane podczas ostatniej edycji targów "Orgatec" w Kolonii, projektowanie zgodne z koncepcją Activity Based Working to tylko niektóre tematy, które były poruszane przez prelegentów z Grupy Nowy Styl – współorganizatora szkolenia, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób związanych z branżą projektowania wnętrz – architektów i projektantów. Przy okazji goście tego wydarzenia mieli możliwość zwiedzenia fabryki gospodarza spotkania - firmy Tobo. Zapoznali się również z historią, wizją i filozofią oraz pełną ofertą produktową mebli: biurowych, gabinetowych, konferencyjnych i hotelowych tej marki.

Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja w wyposażonej w meble produkcji Tobo Rezydencji Protasy. Organizatorami spotkania byli: Tobo, Grupa Nowy Styl oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich- Oddział w Białymstoku.

Firma Tobo Datczuk Spółka Jawna powstała w 1998 roku. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu wnętrz biurowych, publicznych i komercyjnych. Zakład produkcyjny mieści się w Kurianach niedaleko Białegostoku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ