Fot. Vox

Fot. Vox

  • Autor: mg
  • 17 paź 2017 21:20 (aktualizacja: 18 paź 2017 08:40)

Firma Vox rozpoczęła cykl spotkań o wnętrzach

W ramach akcji "Porozmawiajmy o wnętrzu" marka Vox rozpoczęła cykl rozmów z udziałem Katarzyny Miller, cenionej psycholożki i psychoterapeutki. Przez najbliższe pół roku będzie można posłuchać inspirujących rozmów o życiu, zadać nurtujące nas pytanie, a także osobiście spotkać się z Katarzyną Miller w salonach marki Vox.

U podstaw akcji "Porozmawiajmy o wnętrzu" leży filozofia marki Vox, zakładająca symbiozę humanistyki i biznesu. Jej twórcy wierzą, że to, w jaki sposób żyjemy, ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Dlatego o wnętrzu Vox myśli wielopłaszczyznowo. W każdym przypadku na pierwszym miejscu znajduje się człowiek i jego potrzeby.

W ramach akcji "Porozmawiajmy o wnętrzu" marka Vox razem z Katarzyną Miller – jedną z najbardziej cenionych psycholożek i psychoterapeutek – zaprasza do rozmów o tym, co najważniejsze. O wolności osobistej, szczęściu, relacjach i wszystkim, co nas nurtuje. Rozmowy z Katarzyną Miller przyjmą formę zarówno wirtualnych, jak i bezpośrednich spotkań. Przez najbliższe pół roku będzie można posłuchać dyskusji Katarzyny Miller ze znanymi postaciami, a także osobiście napisać list, zadać pytanie czy wziąć udział w autorskim spotkaniu w salonach Vox.

Co tydzień, w każdy poniedziałek, na Facebooku marki Vox będą pojawiać się materiały video, w których ważne pytania Katarzynie Miller zadają m.in. Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Jakub Przebindowski, Wojciech Błach, Kamil Lemieszewski i Robert Żołędziewski. „Czym tak naprawdę jest szczęśliwe życie? Co to znaczy, że szczęście czasem bywa? I czy praca nad sobą nie czyni z nas outsiderów?” – odpowiedzi na te pytania można znaleźć już w pierwszym odcinku cyklu. Raz w miesiącu Katarzyna Miller do zarejestrowanej grupy osób będzie wysyłać wyjątkowy list, na który można w każdej chwili odpisać i zaproponować kolejny temat do rozmowy. Oprócz wirtualnych spotkań, co miesiąc w wybranych salonach Vox będą organizowane autorskie wieczory z Katarzyną Miller, podczas których każdy z gości będzie mógł podzielić się swoją opinią lub doświadczeniami, zadać własne pytanie i otrzymać książkę z autografem. Spotkania w salonach odbędą się w pięciu miastach: Warszawie (19.10), Poznaniu (16.11), Wrocławiu (14.12), Gdańsku (18.01) oraz Katowicach (15.02), a zapisać się na nie można już teraz poprzez stronę: www.porozmawiajmy.vox.pl.  

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ