Bookworm Cabin. Fot. Ernest Wińczyk

Bookworm Cabin. Fot. Ernest Wińczyk

  • Autor: bm
  • 15 lip 2019 09:14 (aktualizacja: 17 lip 2019 12:33)

Firma Vox wyposażyła Chatkę do Czytania w podwarszawskim Adelinie

Bookworm Cabin - czyli Chatka do czytania - działa od lipca 2019. Jest tam sypialnia na antresoli, kompaktowa kuchnia oraz w pełni wyposażona łazienka. Pomysłodawcy projektu to Bartłomiej Kraciuk i Marta Puchalska-Kraciuk, a całe wyposażenie pochodzi z firmy Vox.

W lipcu wystartowała Bookworm Cabin, chatka do czytania, którą firma Vox kompleksowo wyposażyła - od podłogi, przez meble, aż po talerze i haczyki na ubrania. W drewnianym domku położonym w Adelinie, oddalonym o ok. 50 km od Warszawy, na półkach wypełnionych książkami, można spokojnie odpocząć, z dala od hałasów miasta. Noc w Bookworm Cabin może spędzić każdy, chociaż już w tej chwili weekendy zarezerwowane są aż do października!

Zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ pomysł Bartłomieja i Marty jest bardzo bliski ideom, którymi kierujemy się w Vox na co dzień. Wierzymy, że otoczenie wpływa na jakość naszego życia, a Bookworm Cabin to dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której odnajdą się wszyscy spragnieni kontaktu z naturą i stęsknieni za niespiesznymi wieczorami z ciekawą książką w ręku – mówi Julita Mańczak, PR & communications manager marki Vox.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ