Targi wewnętrzne firmy Vox 2018

Targi wewnętrzne firmy Vox 2018

  • Autor: bm
  • 18 marz 2018 18:37 (aktualizacja: 20 marz 2018 09:01)

Firma Vox zorganizowała targi wewnętrzne dla profesjonalistów

Szesnasta już edycja targów branżowych Vox odbyła się na przełomie lutego i marca w trzech miejscach jednocześnie – w Sosnowcu, Poznaniu i Warszawie. Obok Vox swoją ofertę przedstawiło ponad 30 wystawców współpracujących z marką.

Targi Vox to branżowa impreza organizowana dla partnerów biznesowych marki. W tym roku wydarzenie odbyło się na przełomie lutego i marca w Expo Silesia w Sosnowcu, na MTP w Poznaniu oraz w Expo XXI w Warszawie. Na imprezie pokazano wiele produktów i kolekcji z asortymentu drzwi, podłóg, listew, systemów i dekoracji ściennych, okładzin elewacyjnych, a także produktów komplementarnych.

Bezpośrednie relacje z klientami i naszymi partnerami biznesowymi są dla nas bardzo ważne. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była coraz szersza i coraz ciekawsza. Potwierdzeniem naszego podejścia są właśnie branżowe Targi VOX, organizowane po raz szesnasty i to aż w trzech miastach” – komentuje Anna Szczepaniak, Marketing Manager segmentu drzwi i podłóg Vox.

Na targach oprócz marki Vox swoją ofertę przedstawiło ponad 30 wystawców współpracujących z marką, wśród nich znaleźli się producenci drzwi, podłóg, okuć drzwiowych oraz środków do pielęgnacji podłóg. Stoisko Vox było podzielone na część handlową, w której prezentowano nowości produktowe takie jak drzwi wewnętrzne: Nordia, Gato, Uppsala, drzwi wejściowe Doppio, a także listwy przypodłogowe, system ścienny Kerradeco, ścianę dekoracyjną Motivo oraz okładzinę elewacyjną Kerrafront. Produkty zostały zaprezentowane w miniaranżacjach, uwzględniających wszystkie typy produktów. Drugą część stanowiła strefa relaksu dla partnerów handlowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ