Nowa zabudowa kuchenna marki Zajc. Fot. Zajc

Nowa zabudowa kuchenna marki Zajc. Fot. Zajc

  • Autor: mg
  • 29 lis 2018 11:37

Firma Zajc zadebiutuje na targach "LivingKitchen" w Kolonii

Firma Zajc zadebiutuje na targach "LivingKitchen". Będzie to pierwsza w historii marki prezentacja targowa.

W dniach 14-20 stycznia 2019 roku firma Zajc wystawi się na targach "LivingKitchen". Organizowane co dwa lata w Kolonii spotkanie branży kuchennej towarzyszy targom IMM, na których prezentowane są trendy związane z urządzaniem wnętrz. Za każdym razem impreza przyciąga setki wystawców z całego świata oraz tysiące zwiedzających. Zajc jest pierwszą firmą z Polski, produkującą meble kuchenne, uczestniczącą w "LivingKitchen".

Ekspozycja firmy Zajc zajmie 81 m2 . Firma zdecydowała się na zaprezentowanie nowego modelu z wyspą wykonaną z kamienia oraz nowej odsłony modelu Z4, które w grudniu pojawią się w najnowszym katalogu produktów Zajc oraz na ekspozycji w poznańskim showroomie. Zestawy mebli uzupełnią urządzenia marki Gaggenau, KWC i Franke.

Jak podkreśla Justyna Zajc, prezentacja w Kolonii to jeden z ważniejszych kroków we konsekwentnym wchodzeniu firmy na rynki międzynarodowe.

Nasze meble zdobią kuchnie nie tylko w Polsce. Już kilka lat temu zrealizowaliśmy pierwsze projekty za granicą. Jesteśmy dumni z tego, że na zachodnim rynku, gdzie mamy dużą konkurencję ze strony marek włoskich czy niemieckich, klienci zdecydowali się na kuchnie od Zajc. Targi w Kolonii to dla nas okazja, aby zaprezentować się szerszej publiczności i udowodnić, że polski produkt niczym nie ustępuje propozycjom ze świata. Równocześnie liczymy na wiele interesujących kontaktów handlowych, tym samym bardziej skoordynowane wejście na rynki Europy Zachodniej – komentuje Justyna Zajc.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ