Realizacja Forbis Group

Realizacja Forbis Group

  • Autor: bm
  • 17 maj 2017 13:19 (aktualizacja: 18 maj 2017 11:07)

Forbis Group otwiera biuro regionalne i rozszerza działalność

Uruchomienie biura regionalnego związane jest z dynamicznym rozwojem spółki. Od 2017 roku Forbis Group przynależy do grupy kapitałowej Paged. Dzięki tej integracji spółka ma możliwość świadczenia usług i realizowania przedsięwzięć projektowo-wykonawczych na szerszą niż dotąd skalę.

Nowy oddział firmy w Gdańsku odpowiedzialny będzie głównie za obsługę klientów z rynku trójmiejskiego.

Warszawski oddział Forbis Group od 2011 roku obsługuje klientów z całej Polski, a także zza granicy. "Na swoim koncie mamy projekty i realizacje między innymi we Włoszech, Niemczech, Francji, Czechach, Kazachstanie, Rumunii, Belgii, Holandii, na Ukrainie, Węgrzech i Słowacji. Uruchomienie gdańskiego biura jest ukłonem w stronę trójmiejskich klientów. Na polskim rynku istnieje jedynie kilka firm, które realizują powierzchnie dla branż Retail, HoReCa i Office w modelu design & build na szeroką skalę. Większość z nich posiada swoje siedziby w Warszawie. Na rynku Trójmiejskim brakuje firm działających w naszym sektorze, a angażowanie wykonawców spoza swojego regionu, nierzadko generuje dodatkowe koszty" – mówi Marcin Powierza,  Członek Zarządu Forbis Group.

Na czele gdańskiego oddziału Forbis Group stanie Anna Sulima-Gillow, która będzie odpowiedzialna za stworzenie zespołu projektowego. Na terenie trójmiasta firma wykonuje i realizuje projekty między innymi dla dewelopera Ekolan. "Dzięki obecności na miejscu będziemy w stanie sprawniej koordynować działania dla dotychczasowych klientów. Chcemy działać szybciej i elastycznie reagować na zapotrzebowania oraz rozwój rynków lokalnych, a także skuteczniej pozyskiwać nowe zlecenia" – podsumowuje Marcin Powierza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ