Fot. Mat. prasowe Forbis Group

Fot. Mat. prasowe Forbis Group

  • Autor: bm
  • 10 wrz 2019 13:00

Forbis Group rozszerza swoją działalność na rynku trójmiejskim

Prawie 20 tysięcy m2 powierzchni biurowej w Trójmieście zostanie zaaranżowana przez Forbis Group. W ubiegłym roku przedsiębiorstwo odnotowało 130% wzrost sprzedaży, w bieżącym otwiera się mocno na rynek trójmiejski i zaawansowane technologicznie inwestycje.

Forbis Group zrealizuje blisko 20 tys. m2 powierzchni biurowej powstającej w Trójmieście. Firma projektowo-wykonawcza jest odpowiedzialna między innymi za wszystkie realizacje biurowe w gdańskiej inwestycji Heweliusza 18. W ubiegłym roku Forbis Group odnotowało 130% wzrost sprzedaży, w bieżącym otwiera się mocno na rynek trójmiejski i zaawansowane technologicznie inwestycje.

Rynek biurowy w Trójmieście dynamicznie rośnie. Według danych CBRE obecna powierzchnia biurowa, wynosząca ponad 792 tys. mkw. zwiększy się o kolejne 187,8 tys., znajdujące się obecnie w budowie. Jak wskazuje Fundacja Pro Progressio, Trójmiasto, od ponad dekady, bardzo dynamicznie się rozwija, w szczególności, jako dogodna lokalizacja dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Centra operacyjne typu BPO, SSC, IT czy R&D przyciąga na Pomorze dostępność kadr i baza nieruchomości biurowych, a także wysoka jakość życia, umożliwiająca realizację idei Work Life Balance. (Pro Progressio, raport Focus on Trójmiasto, maj 2019)

W bieżącym roku firma Forbis Group mocno wkroczyła na rynek trójmiejski i spotkała się z ciepłym przyjęciem inwestorów. Posiadamy tu solidne zaplecze projektowo-wykonawcze, a stały rozwój w ramach Grupy Thumos pozwala nam na realizację coraz większych oraz bardziej zaawansowanych technologicznie inwestycji. Jesteśmy w stanie tworzyć skomplikowane projekty i realizacje dostosowane do wymogów zarówno centrów usług wspólnych, jak i firm badawczo-rozwojowych. Przykładem może być jedna z realizowanych obecnie przez nas w Trójmieście przestrzeni biurowych, połączona z pomieszczeniami laboratoryjnymi - mówi Tomasz Piecychna, CEO Forbis Group Sp. z o.o..

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ