Fot. Pexels

Fot. Pexels

  • Autor: Redakcja
  • 03 kwi 2018 12:59

Forum Branży Łazienkowej 2018 - poznaj setkę największych graczy rynku!

Chcesz się dowiedzieć, które z firm w branży rozwijają się najprężniej? Zapraszamy 17 kwietnia na Forum Branży Łazienkowej! Redakcja portali Ryneklazienek.pl i Lazienka.pl zaprezentują raport o kondycji polskiej branży łazienkowej!

Podczas Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 17 kwietnia br. w hotelu Sheraton w Warszawie redakcje portali Łazienka.pl oraz Rynekłazienek.pl zaprezentują zestawienie największych graczy na rynku łazienkowym w ramach cyklu prezentacji Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej.

Zestawienie sporządzone zostało w oparciu o dane wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska, zbierającej informacje o firmach działających w Polsce korzystając ze źródeł rejestrowych, branżowych i marketingowych. Po kodach branżowych PKD wyodrębniono firmy działające w szeroko pojętej branży łazienkowej, na które nałożone zostały ostatnio dostępne wyniki finansowe.

Następnie redakcja dokonała selekcji przedsiębiorstw, których działalność ogranicza się lub dotyczy głównie branży łazienkowo-instalacyjnej i uszeregowała przedsiębiorstwa pod względem ich przychodów oraz zysków.

Chcesz się dowiedzieć, które z firm łazienkowych rozwijają się najprężniej? Zapraszamy 17 kwietnia do hotelu Sheraton na V Forum Branży Łazienkowej. Każdy uczestnik imprezy otrzyma zestawienie "Top 100 największych graczy rynku łazienkowego" w formie elektronicznej!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ