Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 15 lut 2019 13:37

Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: ruszyła rejestracja!

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu na mapie branżowych konferencji - FBŁiK to spotkanie dla przedstawicieli branży łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, ekspertów rynku, architektów i designerów. Chcesz być na bieżąco z branżą? Zarejestruj się!

Dowiedz się, jak prezentować swoje produkty! Wypromuj swoją firmę! Poznaj najnowsze trendy, innowacje i technologie! Dowiedz się, jakie będą łazienki i kuchnie przyszłości oraz jak już dziś zacząć je sprzedawać! Poznaj liderów rynku i nawiąż nowe kontakty biznesowe! Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej to wydarzenie, którego misją jest wymiana doświadczeń w branży łazienek i kuchni i rozmowy na temat kierunku rozwoju tych sektorów w Polsce. Zapraszamy już 2 kwietnia do warszawskiego hotelu Sheraton!

REJESTRACJA

AGENDA SPOTKANIA

9.30-11.00 Sesja inauguracyjna: 10 kluczowych pytań dla branży łazienkowej i kuchennej

O najnowsze trendy i kierunki rozwoju branży oraz receptę na rynkowy sukces zapytamy światowej sławy ekspertów, producentów i designerów
Przemówienia Gości Specjalnych + dyskusja podsumowująca

11.00-11.30 Przerwa kawowa

11.30-13.00 Równoległe sesje dyskusyjne

Design + eko = zrównoważona przyszłość. Sesja dyskusyjna (SALA 1)

Jak budować wizerunek odpowiedzialnej firmy, tworzyć łazienki i kuchnie przyjazne naturze i zdrowiu człowieka? Jak eko-trendy i gospodarka obiegu zamkniętego zmieniają rynek artykułów wyposażenia łazienek i kuchni? Jak ten trend inspiruje producentów, projektantów i architektów?

Zakupy pełne wrażeń. Cykl prezentacji eksperckich (SALA 2)

Jak kreować spersonifikowane doświadczenia zakupowe, bazując na wiedzy psychologów i najnowszych technologiach? Skuteczne dotarcie do klienta: showroomy, targi, internet, akcje wizerunkowe, współpraca ze znanymi projektantami, social media... Na co warto postawić w promocji wyposażenia do łazienek i kuchni?

13.00-13.45 Lunch

13.45-14.45 Równoległe sesje dyskusyjne

Łazienki w obiektach publicznych (SALA 1)

Czy łazienki w obiektach publicznych to przyszłościowy rynek o dużym potencjale? Jaka jest specyfika branży? Jakie wyzwania czekają na firmy łazienkowe? Dyskusja i prezentacje

Kuchnia "smart" - inteligentna czy funkcjonalna? (SALA 2)

Jaki wpływ inteligentne urządzenia AGD, nowoczesne technologie i Internet Rzeczy mają na postrzeganie funkcji przestrzeni kuchennej? Czy wielofunkcyjne rozwiązania pozwolą nawet na małej przestrzeni urządzić komfortową kuchnię? Jak będzie wyglądać kuchnia przyszłości? Co czyni kuchnię innowacyjną? Dyskusja i prezentacje

14.45-15.30 Przerwa

15.30-17.00

Gala wręczenia nagród w konkursach Łazienka-Wybór Roku 2019, Łazienka-Salon Roku 2019, Kuchnia-Wybór Roku 2019 i Kuchnia-Studio Roku 2019.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ