Fot. wnp.pl

Fot. wnp.pl

  • Autor: Redakcja
  • 14 lut 2017 11:32 (aktualizacja: 15 lut 2017 08:03)

Forum Branży Meblowej - już jutro w Katowicach!

Już w czwartek 16 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się - podczas Forum Branży Meblowej - eksperci w dziedzinie meblarstwa, producenci mebli, dostawcy dla przemysłu meblarskiego, projektanci mebli i wnętrz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Forum Branży Meblowej to cykl trzech paneli dyskusyjnych, w których zostaną poruszone tematy ważne dla branży. Pierwszy z nich, pod hasłem „Sukces mierzony w kilogramach to nie koniec drogi” to dyskusja na temat polskich mebli na rynkach zagranicznych i wyzwań, jakie stoją przed eksporterami. W drugim („Polska branża zbroi się”) poruszymy temat optymalizacji produkcji mebli tapicerowanych i rozwoju związanych z nią technologii. Trzeci temat - „Krzesło biurowe nie jedną ma formę” - to zagadnienia związane z wzornictwem mebli biurowych i tym, jak przekuć ciekawy design na sukces w biznesie.

Forum Branży Meblowej w Katowicach będzie również okazją do uhonorowania zwycięzców konkursu „Meble Plus – Produkt 2017”, a także laureatów rankingów „Człowiek Roku 2016” oraz „Firma Roku 2016”. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się bowiem uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.

ZOBACZ AGENDĘ: Forum Branży Meblowej

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ