Fotel Lino. Fot. Adriana Furniture

Fotel Lino. Fot. Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 15 gru 2016 10:11

Fotel Adriana Furniture na aukcji charytatywnej

Wśród przedmiotów wystawionych na aukcji organizowanej w ramach akcji charytatywnej "Design dla zwierząt" znalazł się między innymi fotel "Lino" marki Adriana Furniture. To już 6. edycja projektu, którego pomysłodawczynią jest dr Krystyna Łuczak-Surówka. Tym razem dochód przeznaczony będzie na potrzeby Fundacji Zwierzochron.

Fotel "Lino" ma geometryczną, minimalistyczna formę, doskonale odnajdzie się we wnętrzu o nowoczesnym klimacie. Istniejąca od 1989 roku firma Adriana Furniture od kilku lat kibicuje akcji "Design dla zwierząt", a w tym roku postanowiła również się do niej przyłączyć.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk, znawca i krytyk designu, a prywatnie właścicielka 3 psów i 3 kotów, które w większości uratowała od bezdomności. Przedmioty, które ofiarowują designerzy, projektanci, artyści, firmy i ludzie dobrej woli można kupić na specjalnych aukcjach allegro od 10 do 18 grudnia 2016 r.

To już 6. edycja projektu, w ramach którego odbyły się zbiórki m.in. dla schronisk w Józefowie, Siestrzeni i Ośrodka Koteria. Zebrane pieniądze są przeznaczane na karmę, leczenie oraz wyposażenie klatek. W tym roku całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie Fundacji Zwierzochron.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ