Zestaw wypoczynkowy Forli. Fot. Gala Collezione

Zestaw wypoczynkowy Forli. Fot. Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 05 cze 2019 14:44 (aktualizacja: 06 cze 2019 11:28)

Gala Collezione otwiera Przestrzeń Inspiracji w Warszawie

Przestrzeń Inspiracji to nowy warszawski showroom firmy Gala Collezione, którego uroczyste otwarcie zaplanowano na 11 czerwca. Ma to być miejsce przyjazne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla architektów.

Przestrzeń Inspiracji, mieszcząca się w Warszawie przy ul. Suchodolskiej 2, ma za zadanie w pełni wykorzystać potencjał producenta, który chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w nowym miejscu na mapie stolicy. Uroczystość otwarcia salonu (11 czerwca) poprowadzi Ewa Mierzejewska, ekspert DD TVN do spraw wnętrz. Wydarzenie organizowane jest z myślą o mediach i architektach.

Począwszy od września, w przestrzeni cyklicznie odbywać się będą spotkania z ekspertami, architektami i projektantami, a także liczne warsztaty kreatywne. Już teraz można zobaczyć tutaj ekspozycję najnowocześniejszych rozwiązań meblowych Gala Collezione w designerskiej odsłonie. Przestrzeń Inspiracji w Warszawie to projekt realizowany przez Gala Collezione w ścisłej współpracy z jednym z dystrybutorów marki, który – działając jako Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione – ma ambicję stworzenia miejsca przyjaznego zarówno projektantom, jak też klientom indywidualnym, poszukującym mebli wypoczynkowych do swojego domu.

Podczas otwarcia prowadzący i przedstawiciele Gala Collezione opowiedzą o trendach wpływających na aranżację przestrzeni domowej, innowacyjnych technologiach zastosowanych w meblach oraz różnorodnych i funkcjonalnych przestrzeniach zaaranżowanych meblami z oferty dobrze znanego na rynku producenta. Justyna Roźniakowska, specjalista ds. marketingu Gala Collezione, zdradzi kulisy powstawania najnowszych kolekcji, przybliży historię marki, opowie o bestsellerowych zestawach i nowoczesnych technologiach zwiększających komfort użytkowania. Podczas spotkania będzie się toczyć dyskusja o modzie z Jackiem Szawiołą, stylistą znanym z programu Goggle Box. Przed Telewizorem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ