Galeria Heban

Galeria Heban

  • Autor: bm
  • 19 sty 2017 10:57 (aktualizacja: 22 sty 2017 09:58)

Galeria Heban obchodzi swoje 20. urodziny

Ponad 400 marek światowego designu zgromadzone na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych, wielu projektantów wnętrz na stałe współpracujących z showroomem i realizujących oczekiwania klientów. Warszawska Galeria Ekskluzywnych Mebli Heban obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia.

Galeria Ekskluzywnych Mebli Heban to miejsce, w którym zgromadzono kolekcje starannie wyselekcjonowanych luksusowych marek z najwyższej półki światowego wzornictwa. Oferta Galerii Heban stale się powiększa, obecnie liczy ponad 400 marek.

"Od wielu lat współpracuję z Galerią Heban" – podkreśla Kinga Iwanicka, architekt wnętrz. – "Jest to miejsce bardzo ciekawe i popularne na mapie Warszawy przede wszystkim ze względu na bardzo dużą ekspozycję. Zgromadzone przedmioty robią ogromne wrażenie. Z tego powodu moi klienci lubią tu ze mną przyjeżdżać."

"Trzy tysiące metrów kwadratowych wspaniałej przestrzeni, gdzie można przyjść, wszystkiego dotknąć, poprzestawiać i zaplanować swoją przestrzeń w domu, robi wrażenie" – mówi o Galerii Heban Omenaa Mensah, znana dziennikarka telewizyjna, założycielka fundacji Omenaa Foundation i właścicielka marki meblowej Ammadora.

"Jeśli wyobrażam sobie miejsce, w którym jest tak dużo marek charakteryzujących się bardzo wysoką jakością przy różnorodnej stylistyce, to jest to właśnie Galeria Heban" – zwraca uwagę Robert Majkut, designer i właściciel studia projektowego Robert Majkut Design. – "Dla mnie osobiście to było duże odkrycie – przestrzeń, gdzie można zobaczyć i dotknąć przedmioty od marek glamourowych po bardzo minimalistyczne, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To idealne miejsce dla każdego projektanta wnętrz, ale też dla wszystkich, którzy szukają do swoich domów dobrego designu na naprawdę wysokim poziomie. "

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ