Garderoba Elite (GTV) to rozwiązanie pomagające w sprawnym zorganizowaniu przestrzeni przeznaczonej do przechowywania ubrań. Fot. GTV

Garderoba Elite (GTV) to rozwiązanie pomagające w sprawnym zorganizowaniu przestrzeni przeznaczonej do przechowywania ubrań. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 21 maj 2019 08:33 (aktualizacja: 21 maj 2019 11:02)

Garderoby typu walk-in - trend sprzedażowy

Coraz częściej garderoby typu walk-in włączają do swojej oferty zarówno producenci mebli, jak i akcesoriów. Zainteresowanie tego typu rozwiązaniami wynika ze wzrostu sprzedaży mebli z segmentu premium.

Garderoby typu walk-in (otwarte) wymagają dużej przestrzeni – może to być wydzielony pokój lub przynajmniej fragment obszernej sypialni. W zamian, jako meble projektowane pod konkretny wymiar, zapewniają idealne dopasowanie do aranżowanego miejsca. Dodatkowo, możliwość indywidualnego zamówienia wyposażenia wewnętrznego i rodzaju wykończenia sprawia, że są to rozwiązania o wysoce spersonalizowanym charakterze. Dzięki szerokim możliwościom kreowania wyglądu garderoby tego typu nie tylko idealnie dopasowują się do aranżacji domu, ale także są niezwykle efektowe. Jednak kluczowe w kontekście ich funkcjonalności jest zaprojektowanie odpowiedniego wyposażenia.

Konstrukcja tego typu garderób bazuje na systemie profili oraz zestawie półek, szuflad z przegródkami, koszy, wieszaków, organizerów i innych rozwiązań przeznaczonych do przechowywania. W efekcie ich wnętrze może być dowolnie konfigurowane w celu dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Ze względu na swój wyrafinowany charakter garderoby typu walk-in chętnie są wprowadzane do oferty zwłaszcza przez producentów mebli klasy premium. Przykładem jest choćby firma Zajc, znana przede wszystkim jako producent zabudów kuchennych z wyższej półki. Niedawno wzbogaciła swoje portfolio właśnie o nowy model garderoby, która eksponuje ubrania niczym w butikach najlepszych marek odzieżowych.

Obecnie na rynku meblarskim wysoko cenione są rozwiązania, które odpowiadają oczekiwaniom domowników oraz tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza. Garderoby typu walk-in doskonale wpisują się w ten trend.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ