Collection S. Fot. Kinnarps

Collection S. Fot. Kinnarps

  • Autor: bm
  • 20 paź 2017 12:48 (aktualizacja: 20 paź 2017 13:18)

German Design Award dla kolekcji krzeseł firmy Kinnarps

Rodzina krzeseł "Collection S" firmy Kinnarps powstała przede wszystkim po to, by idealnie wpisać się we współczesne, dynamiczne życie biurowe. za swój pionierski wkład w rozwój niemieckiego, ale również międzynarodowego wzornictwa została wyróżniona German Design Award 2018.

"German Design Award jest niezwykle prestiżową nagrodą, której otrzymaniem jesteśmy zaszczyceni. Collection S to rodzina krzeseł najwyższej klasy, marki premium – MartinStoll z portfolio Kinnarps, oferującej godne zaufania rozwiązania dla menedżerów. Pragniemy podziękować jury za wyróżnienie naszej pracy w dziedzinie wzornictwa. Naszym celem było połączenie w najlepszy możliwy sposób stylu, wygody i najwyższej jakości" – mówi Elisabeth Slunge, Dyrektor ds. Zasięgu Globalnego i Komunikacji w Kinnarps.

"Rodzina krzeseł z serii Collection S jest zakorzeniona w dziedzictwie marki MartinSoll. Obejmuje fotele biurowe, fotele i krzesła konferencyjne o różnorodnych funkcjach, ale wspólnej stylistyce i wysokiej jakości. Collection S charakteryzuje przemyślany dobór materiałów i kunszt wykonania, które doskonale odpowiadają potrzebom środowisk pracy dla menedżerów najwyższego szczebla" – dodaje Martin Rau, Kierownik ds. Produktu Międzynarodowego w MartinStoll.

W tym roku do konkursu German Design Award zgłoszonych zostało ponad 5 000 projektów. To konkurs, który w wyborze laureatów wyznacza najwyższe standardy. W procesie nominacji panele ekspertów z Niemieckiej Rady Wzornictwa (German Design Council) zapraszają do udziału w konkursie wyłącznie tych producentów, którzy dzięki jakości wzornictwa wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ