Fot. Grupa Nowy Styl

Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: Redakcja
  • 13 lut 2018 08:47 (aktualizacja: 13 lut 2018 09:08)

Grupa Nowy Styl jest partnerem Forum Branży Meblowej 2018

Grupa Nowy Styl jest europejskim liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą lokalne struktury sprzedaży w 16 krajach na świecie. W tym roku jest partnerem Forum Branży Meblowej.

Marki należące do Grupy Nowy Styl codziennie wyposażają nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej przedsiębiorstwa figurują m.in. wielkie międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium oraz stadiony w Polsce i Francji, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. i 2016 r. Na krzesłach wyprodukowanych w zakładach Grupy obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie.

Fakt, że Grupa Nowy Styl została partnerem Forum Branży Meblowej 2018, podnosi prestiż tego wydarzenia, na którym zgromadzą się przedstawiciele wielu firm z branży - producentów mebli, dostawców materiałów i akcesoriów dla meblarstwa, instytucji wspierających ten segment gospodarki, w tym między innymi Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Forum Branży Meblowej już 15 lutego 2018 - zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Otwarcie Forum i inauguracyjny panel dyskusyjny - o godz. 12.

ZOBACZ AGENDĘ FORUM

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ