System mebli biurowych Levitate Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

System mebli biurowych Levitate Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 29 wrz 2017 09:40 (aktualizacja: 29 wrz 2017 10:14)

Grupa Nowy Styl otrzymała tytuł "Lider Informatyki 2017"

Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł "Lider Informatyki 2017" w kategorii „Przemysł” w konkursie zorganizowanym przez "Computerworld Polska". Wyróżnienie zostało przyznane za zbudowanie platformy integrującej procesy oraz dane handlowe i operacyjne przy wykorzystaniu systemu IFS Applications. Zwiększyła ona efektywność działań oraz przyczyniła się do redukcji kosztów.

Konkurs "Lider Informatyki" promuje przedsiębiorstwa i instytucje działające w Polsce, które w sposób innowacyjny i efektywny wykorzystują technologie ICT. W tegorocznej, 21. edycji konkursu jury wybrało finalistów w sześciu kategoriach branżowych. Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września br. w Warszawie.

Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł "Lidera Informatyki 2017" w kategorii "Przemysł" za projekty cyfryzacji procesów handlowych, operacyjnych i logistycznych. Jurorzy wyróżnili przede wszystkim autorską platformę 3S wsparcia sprzedaży, której stworzenie było możliwe dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemu IFS Applications. Implementacja rozwiązania usprawniła procesy przygotowania ofert, zarządzania cenami i danymi. Wśród nagrodzonych projektów była też integracja procesów spedycyjnych na rynku francuskim. W tym przypadku system IFS Applications wykorzystano do stworzenia dedykowanej do wymiany komunikatów ze spedytorem szyny danych. W rezultacie utrzymano sprawność spedycji i dostaw produktów na rynek francuski pomimo zlikwidowania magazynu firmy we Francji.

Grupa Nowy Styl od kilkunastu lat używa system IFS Applications, rozszerzając zastosowanie rozwiązania w różnych obszarach funkcjonalnych zgodnie z rosnącymi potrzebami biznesowymi. IFS Applications wspomaga działania 2.500 pracowników Grupy Nowy Styl w spółkach zależnych w Polsce, Francji, Niemczech, Czechach i na Słowacji.      

Tytuł "Lider Informatyki Computerworld 2017" w kategorii "Przemysł" jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasze działania w ramach całej Grupy Nowy Styl zostały docenione przez jury konkursu – powiedział Rafał Chwast, wiceprezes zarządu Grupy Nowy Styl. Integracja biznesowa na platformie IFS Applications pomaga usprawnić kluczowe procesy i zwiększyć efektywność działań w naszej Grupie.

Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE, dodał: Serdecznie gratulujemy Grupie Nowy Styl tytułu "Lidera Informatyki Computerworld 2017". Grupa Nowy Styl jest naszym strategicznym klientem w Polsce w sektorze przemysłowym i jesteśmy dumni, że system IFS Applications ciągle wspiera rozwój działalności Grupy w skali globalnej.

Grupa Nowy Styl jest europejskim liderem w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Firma może się pochwalić przychodami ze sprzedaży wynoszącymi ponad 300 mln euro rocznie. Posiada przy tym własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną, obejmującą lokalne struktury sprzedaży w 17 krajach – na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, na Ukrainie, w Rosji i Turcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ