Nowy showroom Grupy Nowy Styl powstał w mieście Ałmaty, w południowo-wschodniej części Kazachstanu. Fot. Grupa Nowy Styl

Nowy showroom Grupy Nowy Styl powstał w mieście Ałmaty, w południowo-wschodniej części Kazachstanu. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 01 sie 2019 10:36 (aktualizacja: 01 sie 2019 13:01)

Grupa Nowy Styl otworzyła showroom w Kazachstanie

Grupa Nowy Styl w Kazachstanie otworzyła nowy showroom. To już 31. salon wystawienniczy tej marki.

Salon wystawienniczy Grupy Nowy Styl zlokalizowany jest w centrum Ałmaty, w nowoczesnym kompleksie biznesowym w pobliżu ulicy Arbat. Na powierzchni 210 m2 prezentowane są najnowsze rozwiązania produktowe, uwzględniające aktualne trendy w organizacji powierzchni biurowych.

Przestrzeń salonu została podzielona na główne strefy: powitalną, komunikacji, administracji, rekreacji i koncentracji. Każdy obszar jest wyposażony w meble, które odpowiadają jego funkcji.

W strefie powitalnej wykorzystana została recepcja „Check-in” z drewnianymi kratami. Główna ekspozycja krzeseł znajduje się obok recepcji. Z kolei strefę komunikacji zaaranżowano meblami z linii "Hexa". W obszarze administracji pojawił się system meblowy "Levitate", wpisujący się w trend home office design. Nie zabrakło także systemu mebli biurowych "Play&Work" oraz biurka "eModel" z regulacją wysokości. Natomiast strefa rekreacji to idealne miejsce, by napić się kawy czy odbyć nieformalne spotkanie. Dla obszaru koncentracji wybrane zostało rozwiązanie "Hexa Phone Booth".

Nowy showroom Grupy Nowy Styl w Kazachstanie to efekt wieloletniej współpracy z jej partnerem - Nowy Styl Group Ukraine.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ