Showroom Grupy Nowy Styl w Wiedniu. Fot. Grupa Nowy Styl

Showroom Grupy Nowy Styl w Wiedniu. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: bm
  • 03 paź 2018 11:18 (aktualizacja: 03 paź 2018 13:41)

Grupa Nowy Styl otworzyła swój showroom w Wiedniu

Showroom Nowego Stylu w Wiedniu powstał w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta, w nowoczesnym kompleksie biurowym. Na powierzchni 300 m2 producent prezentuje tam swoje najnowsze produkty i rozwiązania do przestrzeni biurowej.

Pomieszczenie podzielone zostało na trzy główne strefy: recepcji, pracy i wypoczynku. Przygotowano również miejsce do pracy kreatywnej oraz dwa gabinety – do spotkań oficjalnych oraz nieformalnych. Każdą ze stref wyposażono w odpowiadające jej funkcji meble, które w wielu przypadkach stworzyły dodatkowe obszary aktywności. Przykładami są budki telefoniczne Hexa oraz kanapa Tepee, przy której można m.in. napić się kawy. W strefie pracy prezentowane są systemy meblowe Levitate (stanowisko menadżerskie) oraz Play&Work (workbench z szafami do integracji). Ekskluzywny zestaw konferencyjny Sitag trafił do pierwszego z gabinetów, z kolei w drugim znaleźć można produkty z home-officowej linii Tauko, dzięki czemu pomieszczenie może służyć jako pokój do burzy mózgów. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w kreatywnej salce spotkań, dla której zamówiono specjalny zestaw mebli z dużym ekranem TV, a także sporą ilością miejsca na wzorniki i tapicerki.

Uwagę przykuwa wreszcie rzadko spotykana w dotychczasowych showroomach Grupy kolorystyka. Projektantka - Yana Payanovskaya - połączyła stonowany beż i kolor piaskowy z intensywną żółcią oraz wyrazistym burgundem. Pion showroomu został z kolei wydzielony kolorem grafitowym, na którym kontrastują białe meble oraz wielka grafika prezentująca widok na Wiedeń. – "Do nowoczesnego wnętrza wprowadziliśmy także bogatsze i głębsze odcienie tapicerek oraz niektórych elementów wykładzin, przez co nadaliśmy mu nieco wyższą rangę" – mówi Yana Payanovskaya.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ