Fot. Grupa Nowy Styl

Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: bm
  • 22 maj 2018 08:15

Grupa Nowy Styl partnerem prestiżowego konkursu

Grupa Nowy Styl już po raz kolejny została partnerem plebiscytu Office Superstar, którego celem jest wyłonienie najlepszego biura w Polsce. To już druga edycja tego prestiżowego konkursu, organizowanego przez CBRE.

Konkurs, promujący holistyczną koncepcję biura jako miejsca pracy, ma na celu wyróżnienie organizacji posiadających najlepsze wnętrza biurowe w Polsce. Misją jest przede wszystkim promowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie aranżacji przestrzeni biurowych. 

Zgłoszenia przyjmowane są w 17 kategoriach do 30 czerwca. Na wrzesień przewidywane są obrady kapituły, a na początku października odbędzie się uroczysta gala rozdania nagród.  
W składzie kapituły konkursowej, która wyłoni najlepsze projekty znalazła się Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy, Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Produktem w Grupie Nowy Styl.

Z ekspertami Nowego Stylu będzie można się również spotkać podczas warsztatów dla uczestników konkursu. Częścią idei Office Superstar jest dzielenie się wiedzą w zakresie nowoczesnych form aranżacji, jej doboru do organizacji i aktualnych trendów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ