Stoisko Grupy Nowy Styl na targach Orgatec 2018

Stoisko Grupy Nowy Styl na targach Orgatec 2018

  • Autor: bm
  • 06 lis 2018 10:08 (aktualizacja: 08 lis 2018 11:44)

Grupa Nowy Styl podsumowuje targi „Orgatec 2018”

Specjalny system mający na celu analizę ruchu zwiedzających na stoisku targowym wykorzystała w tym roku Grupa Nowy Styl. Z jednej strony aplikacja rejestrowała gości na podstawie identyfikatorów, z drugiej - system bazujący na obrazie z kamer.

Efekty analiz? 84 kraje – tak zróżnicowane było grono gości, którzy odwiedzili stoisko Grupy. Stoliki w Coffee Garden – centralnej przestrzeni stoiska – były niemal zawsze zajęte. Największy ruch gości, który w sumie wygenerował prawie 6500 wejść do strefy spotkań, odnotowany został w godzinach 12 – 13. Najgorętszymi dniami były środa i czwartek. Analiza ruchu umożliwiła również podgląd kierunku przepływu uczestników. Najpopularniejszą ścieżką zwiedzania stoiska Grupy Nowy Styl był spacer po modelowym biurze zaaranżowanym wokół Coffee Garden: od recepcji, przez obszar spotkań, strefy desk sharing, coworking, inspiracji, gabinety oraz miejsce doświadczalnego poznawania nowego krzesła Xilium (proj. Martin Ballendat). Alternatywą było przejście do kawiarni bezpośrednio ze Strefy Inspiracji, gdzie goście pracowali warsztatowo z ekspertami Grupy Nowy Styl na nowej palecie wykończeń.

„Bezpośrednie spotkania zawsze były najmocniejszym punktem Orgatecu. Współpracujemy z 3500 dystrybutorami na świecie. Pielęgnowanie relacji z nimi i szczera rozmowa o wzajemnych potrzebach pozwala nam wprowadzać na rynek adekwatne rozwiązania” – mówi Gordon Arnemann, General Manager w Niemczech – „Bardzo cieszymy się z pozytywnego odbioru naszych nowości produktowych. Nagroda German Design Award i emocje, jakie wzbudziło krzesło Xilium, już teraz dają podstawy przypuszczać, że będzie to nasz kolejny bestseller.”

Podkreślenie roli komunikacji i spotkań w życiu biura poprzez centralne umiejscowienie Coffee Garden było wyraźnym odniesieniem się do trendów biurowych. Grupa Nowy Styl jasno komunikowała „Let’s #MakeYourSpace social”. I wyróżniła jeszcze cztery inne potrzeby współczesnych miejsc pracy: potrzebę akustyki (quiet), swobody w biurze (free), elastyczności przestrzeni (flexible) oraz nowoczesnych technologii (smart), które usprawniają procesy biurowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ