Lockersy Puzlo, projekt: Nowy Styl Group

Lockersy Puzlo, projekt: Nowy Styl Group

  • Autor: bm
  • 04 paź 2018 12:01 (aktualizacja: 07 paź 2018 18:46)

Grupa Nowy Styl prezentuje premiery na targi Orgatec 2018

Zmieniający się w szybkim tempie styl pracy i trendy w urządzaniu biura - znajdują odzwierciedlenie w ofertach producentów mebli biurowych. Meble są innowacyjne, wielozadaniowe, intuicyjne w użytkowaniu i dbające o akustykę wnętrz.

Takie właśnie są premierowe kolekcje, które Grupa Nowy Styl zaprezentuje na targach Orgatec w Kolonii (23-27 października 2018). "W Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy analizujemy globalne trendy biznesowe, by przewidzieć, jak będą kształtowały się potrzeby miejsc pracy. Rozmawiamy też z naszymi klientami o ich aktualnych potrzebach i w ten właśnie sposób rozpoczynamy pracę nad nowymi rozwiązaniami" - mówi Karolina Manikowska, dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy i Działu Zarządzania Produktem.

Na tegoroczne targi firma zaprasza pod hasłem „Let’s #MakeYourSpace together” i w ten sposób podkreśla znaczenie dobrej współpracy w optymalnym dopasowaniu rozwiązań biurowych do organizacji. Na ekspozycji Grupy w Kolonii znajdą się całościowe rozwiązania, które zgodnie z obowiązującymi trendami, pomagają tworzyć biura elastyczne (flexible), sprzyjające komunikacji (social), komfortowe akustycznie (quiet), zapewniające swobodę działania (free) i inteligentnie zarządzane (smart).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ