Grupa Nowy Styl wesprze kolejną edycję Young Arts Festival. Fot. Grupa Nowy Styl

Grupa Nowy Styl wesprze kolejną edycję Young Arts Festival. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 26 cze 2019 20:15 (aktualizacja: 27 cze 2019 09:24)

Grupa Nowy Styl wesprze festiwal muzyczny

W dniach 10-14 lipca w Krośnie odbędzie się kolejna edycja Young Arts Festival. Wydarzenie wsparła między innymi Grupa Nowy Styl.

Pierwsza edycja Young Arts Festival odbyła się w 2016 roku i od tamtej pory, dzięki świeżemu spojrzeniu na muzykę instrumentalną oraz nieszablonowym pomysłom na jej prezentację, impreza z roku na rok zaskarbia sobie coraz większe grono fanów. Za każdym razem organizatorzy serwują oczywiście publiczności znakomitą muzyczną ucztę w wykonaniu artystów światowego formatu. Dotychczas w Krośnie podziwiać można było występy m.in. Leszka Możdżera, Adama Bałdycha, Krzesimira Dębskiego, Nikoli Kołodziejczyka i Krzysztofa Lenczowskiego. Ich koncerty odbywały się w zaskakujących lokalizacjach (np. w hangarze lotniczym), które szybko stały się znakiem rozpoznawczym wydarzenia.

Analogicznie będzie również w tym roku, zapewnia skrzypek Bartłomiej Tełewiak, współpomysłodawca i organizator Young Arts Festival: Uważamy, że najciekawsze zjawiska muzyczne powstają na ich styku, dlatego tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem „Skrzyżowania”. W ramach imprezy zderzą się ze sobą klasyka, jazz i muzyka cross-over w najlepszym z możliwych wydań. Tradycyjnie również na miejsca koncertów wybraliśmy ciekawe scenerie.

Dotychczasowe trzy edycje festiwalu pokazały i potwierdziły ogromny potencjał naszej imprezy, której celem jest stanie się „Open’erem muzyki poważnej, cross-over”, czyli wydarzenia otwierającego widza na świeże spojrzenie na muzykę – dodaje muzyk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ