System mebli biurowych Levitate Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

System mebli biurowych Levitate Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: bm
  • 18 wrz 2017 11:36 (aktualizacja: 20 wrz 2017 11:34)

Grupa Nowy Styl weźmie udział w targach 100%Design w Londynie

Jak zorganizować idealną przestrzeń do pracy? Dlaczego nieszablonowe pomysły projektantów sprzyjają kreatywności w biurze? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli Grupa Nowy Styl, która już w środę 20 września zaprezentuje się na targach 100%Design 2017 w Londynie. Targi potrwają do 23 września.

Dizajnerskie biuro nie zastąpi kreatywnych głów, ale stworzenie warunków zapewniających dobre samopoczucie, aranżacja dopasowana do potrzeb firmy i styl wnętrza aktywizujący pracowników mogą skutecznie chronić przed monotonią i inspirować do wychodzenia poza utarte schematy myślenia. Kreatywnie urządzone biuro stanowi też atut w walce o młode talenty – jak wskazują badania, 56% pracowników preferuje takie wnętrza. Jak uwalniać kreatywne myślenie w biurze? - w Londynie Grupa Nowy Styl zaprezentuje konkretne rozwiązania dla organizacji.

79% pomysłów powstaje poza biurkiem, w wyniku interakcji ze współpracownikami na terenie biura. Najbardziej owocne okazują się spotkania nieformalne, gdy wykonujemy tzw. aktywności niestandardowe. Szybkie spontaniczne konsultacje, rozmowy przy ekspresie do kawy podczas wspólnych przerw w kantynie czy rozmowy „o niczym” w strefach relaksu. Zadbanie o te przestrzenie nie musi być trudne.

Podczas 100% Design Grupa Nowy Styl zaprosi do kreatywnej zabawy. Podczas 3 dni targowych goście stoiska będą mieli możliwość stworzenia własnych wzorów geometrycznych przy użyciu kolorowych paneli akustycznych Formo. Spersonalizowana przestrzeń, która odzwierciedla styl i osobowość? – w takich wnętrzach łatwiej osiągnąć stan flow.  

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ