Fot. Grupa Nowy Styl

Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 11 cze 2017 14:28 (aktualizacja: 12 cze 2017 09:14)

Grupa Nowy Styl wzięła udział w Forum Przedsiębiorstw

31 maja br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyło się Forum Przedsiębiorstw. Wiedzą i doświadczeniem w zakresie motywowania pracowników z przybyłymi przedsiębiorcami dzieliła się między innymi Marta Badura z Grupy Nowy Styl.

Marta Badura, konsultantka ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy Grupy Nowy Styl, wygłosiła prelekcję na temat wnętrz biurowych jako narzędzia motywowania i rozwijania pracowników.

Zmotywowany pracownik stanowi jedną z najcenniejszych wartości dla organizacji. Aby zatrzymać tych najlepszych, stosowane są różnorodne systemy gratyfikacji. Tymczasem, o czym często zapominają pracodawcy, za 24% satysfakcji pracowników odpowiada miejsce pracy. Organizacje, które oferują elastyczną przestrzeń do pracy, zwiększają zaangażowanie i motywację pracowników o ponad 80%.

Uczestnicząca w Forum Przedsiębiorstw Marta Badura opowiadała między innymi o tym, jak dostosować przestrzeń do potrzeb pracowników i jak stworzyć komfortowe przestrzenie do zawodowych spotkań. Dobór tematu nie był dziełem przypadku, bowiem z analiz Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl wynika, że zarówno liczba sal, jak i miejsc do spotkań nieformalnych w biurze jest problemem dla ponad 1/4 pracowników biur.

Grupa Nowy Styl, która była jednym z partnerów strategicznych odbywającego się w Gdyni Forum Przedsiębiorstw, zaaranżowała jednocześnie nowoczesną strefę networkingową, którą wypełniły produkty dedykowane do przeprowadzania formalnych i nieformalnych spotkań.

CZYTAJ TEŻ: Jak wykorzystać doświadczenia użytkowników w projektowaniu biur?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ